Piękny ślub – biały dywan

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej zakochanej pary. Do tego dnia robimy się przez długi okres czasu, dbając o każdy element. Oprawa ślubu jest  niebywale na prawdę ważna, ponieważ umożliwia na uzyskanie wyjątkowej, uroczystej atmosfery.

Młode Pary przywiązują dużą wagę nie tylko do swojego wyglądu, ale też do wyglądu otoczenia. Ogromne znaczenie posiada klimat, jaki uda się uzyskać w kościele. W wielu sytuacjach wybieramy kościół parafii jednego z przyszłych małżonków, niemniej jednak Narzeczeni czasem decydują się na wyszukanie klimatycznego, małego kościółka w malowniczej miejscowości, albo okazałej, bogato zdobionej bazyliki. Niezależnie od rodzaju wybranej świątyni, trzeba ją a dodatkowo udekorować. Poza dekoracji w formie kwiatów, polecam zadbać o czerwony dywan ślubny, który nada dostojności chwili przemarszu Narzeczonych do ołtarza.

Dywan na ślub posiada nie tylko miłe dla oka znaczenie, pełni także dodatkową funkcję ochronną dla białej sukni Pani Młodej. Kościoły posiadają zwykle kamienną posadzkę, po której dzień w dzień przechodzi wiele osób. Ułożenie dywanu na drodze, którą w kościele pokonuje Młoda Pani, umożliwi uniknąć zabrudzeń w dolnych partiach sukni , a ponadto na trenie.

Biały dywan z kolei to idealne rozwiązanie na ślub w plenerze. Pomoże zaznaczyć uroczysty charakter wydarzenia oraz pięknie będzie współgrał z wizerunkiem Młodej Pary. Będzie też świetnym rekwizytem, który rozjaśni wizualnie zbyt ciemny kościół.

Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu, dlatego polecam zadbać dosłownie o najdrobniejsze detale. W późniejszym czasie może nie będziemy o Tobie pamiętać, ale oprawa wizualna posiada także niebagatelne znaczenie dla obrazów, utrwalonych na ślubnej zdjęć, czy filmie z uroczystości.