Piękne dłonie – modne paznokcie

Piękne dłonie ważne są dla każdej kobiety. Dłonie stanowią pewną wizytówkę kobiety i każda usiłuje utrzymać je w jak odpowiednim stanie. Równocześnie, ogromną ozdobą tych dłoni są paznokcie.

Paznokcie to coś na co zwracają uwagę nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, nawet jeżeli się do tego nie przyznają. To 1-wszy detal, który przyciąga wzrok, mówi o kobiecie i wydaje jej bezsporne świadectwo. Wystarczy sobie jedynie przypomnieć, na co spojrzeliśmy ostatnio witając się z kobietą? Na pewno, czy posiada piękne i modne paznokcie.

Dziś zadbane paznokcie wyglądają nieco inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Moda się zmienia, ewoluuje, jednakowo trendy w dekorowaniu paznokci się zmieniają. Warto być na bieżąco, warto śledzić zmiany i najnowsze trendy, bo dzięki temu można sobie zyskać kilka punktów pod względem stylu. Natomiast, utrzymanie pięknych i zadbanych paznokci nie jest łatwe, wyjątkowo dla pracującej kobiety. Rozwiązaniem jest manicure hybrydowy.

To perfekcyjny wynalazek, który bez niszczenia płytki paznokciowej pozwala na utrzymanie koloru na paznokciach przez dwa do trzech tygodni. Lakier nie odpada, nie odpryskuje, perfekcyjnie się trzyma. Idealny dla zapracowanej i zabieganej kobiety, która woli być szykowna, ale nie ma na to zbyt wiele czasu.

Innym rozstrzygnięciem może być także manicure akrylowy. To także rozwiązanie bardzo stateczne i niesłychanie komfortowe. Kolor się trzyma, nie odpryskuje i nie odpada. Wystarczy wyłącznie poświęcić chwilę u kosmetyczki na wykonanie takiego manicure i można cieszyć się zadbanymi paznokciami.

Zobacz tutaj: manicure hybrydowy.